ASIANTUNTIJAT

Anders Blom : Hallituksen puheenjohtaja, Osakas

Anders Blom

Hallituksen puheenjohtaja, Osakas

+358 207 571 800
+358 400 523 409
anders.blom@eurofacts.fi
Urho Blom : Toimitusjohtaja, Osakas

Urho Blom

Toimitusjohtaja, Osakas

+358 207 571 800
+358 400 475 033
urho.blom@eurofacts.fi
Juhana Harju : Osakas

Juhana Harju

Osakas

+358 44 010 1004
juhana.harju@eurofacts.fi
Niklas Koskimies : Regulatory Affairs, Osakas

Niklas Koskimies

Regulatory Affairs, Osakas

+358 50 563 6467
niklas.koskimies@eurofacts.fi
Aleksei Novitsky : Osakas

Aleksei Novitsky

Osakas

+358 400 636 406
aleksei.novitsky@eurofacts.fi
Janne Timonen : Osakas

Janne Timonen

Osakas

+358 400 318 949
janne.timonen@eurofacts.fi
Tarja Valde-Brown : Johtava seniorikonsultti, Osakas

Tarja Valde-Brown

Johtava seniorikonsultti, Osakas

+358 207 571 803
+358 40 545 6163
tarja.valde-brown@eurofacts.fi
Yana Tkachenko : Toimitusjohtaja / OOO Eurofakty

Yana Tkachenko

Toimitusjohtaja / OOO Eurofakty

+7 812 329 2921
+7 921 903 1003
yana.tkachenko@eurofacts.ru
Aleksandr Belov : Edustaja Venäjällä

Aleksandr Belov

Edustaja Venäjällä

+358 207 571 810
+7 916 100 2149
eurobelov@mail.ru
Simo Hiilamo : Vanhempi konsultti

Simo Hiilamo

Vanhempi konsultti

+358 207 571 814
+358 400 374 335
simo.hiilamo@eurofacts.fi
Oula Hallman : Konsultti

Oula Hallman

Konsultti

+358 45 808 1600
oula.hallman@eurofacts.fi
Ilona Korpelainen : Koordinaattori

Ilona Korpelainen

Koordinaattori

+358 45 230 2158
ilona.korpelainen@eurofacts.fi
Petr Berdyshev : Kehityspäällikkö

Petr Berdyshev

Kehityspäällikkö

+358 40 660 4025
+7 905 223 6398
petr.berdyshev@eurofacts.fi

VANHEMMAT NEUVONANTAJAT

Timo Summa : Senior Adviser

Timo Summa

Senior Adviser

+358 504 079 921
timo.summa@eurofacts.fi
Pekka Takala : Senior Adviser

Pekka Takala

Senior Adviser

+358 400 205 259
pekka.takala@eurofacts.fi